Appartement verkocht

Van zodra je hier de inkomdeur opent val je instant voor de charmes van de karaktervolle details die dit gebouw te bieden heeft. Een mozaïekvloer, smeedijzeren hekwerk,… en dan ben je het eigenlijke appartement nog niet ingestapt. 

Dat doe je in de ruime living die met een sierboog én bar ook meteen toegang geeft tot de keuken. Het geheel biedt een zee van daglicht - en een ideale spot voor een romantisch dinertje met zicht op het groen van de Amerikalei. Zin in meer gezelschap? Kan ook: plek genoeg voor een houseparty met heel wat vrienden - zolang je maar oplet voor die prachtige visgraatparket

Koken kan hier op een prachtig gasfornuis met oven, terwijl je je gasten entertaint aan je marmeren toog. In de winter geniet je van de gezellige warmte van een gashaard. En check die hoge plafonds die de ruimte twee keer zo groot maken! 
Via een deur met authentiek structuurglas bereik je de gang, die uitkomt bij je twee slaapkamers, badkamer met bad, apart toilet en je kleerkast want jawel - in de 3de kamer krijgt er ook een praktische dressing bij! 

Als je ’s ochtends je ogen en de gordijnen opent wordt je meteen begroet door een van de kroonjuwelen van ’t stad, want vanuit je slaapkamers zie je het KMSKA blinken in de verte. 

Opgelet! Er is geen werkende lift!

Op vijf minuten wandelen sta je dan ook aan de voet van dat gebouw, of bij één van de gezellige (lunch)bars. Loop je nog een straatje verder, dan kom je bij je favoriete tuin: want ook het Zuidpark is vlakbij. 

Voor je deur en in de omliggende straten is er voldoende parkeerplek, verschillende tramlijnen brengen je naar je favoriete spots en met de auto ben je na twee minuten rijden al op de Antwerpse ring naar waar dan ook! 

Verkocht? Uiteraard, wij ook. 
Boek een bezoek en kom gauw kijken! 

Mail naar hallo@strafvastgoed.be of bel 03/283.64.64   

Kenmerken

Bebouwing

Verdieping
2
Bouwjaar
1899
Algemene staat
Luxe afwerking
Elektriciteitscertificaat
Ja, Conform
Lift
Neen

Indeling

Verdieping 2

Woonkamer
Keuken
Eetkamer
Toilet
Badkamer
2x Slaapkamer
Dressing
Hal

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Gebouwd voor 1962
Verkavelingsvergunning
Neen
Voorkooprecht
Neen
As-built attest
Neen
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven
Renovatieplicht
Neen