Duplex verkocht

Welkom in dit grote - of zeg maar gerust ‘gigantische’ - duplexappartement in de Idsteinlaan in Burcht. Het appartement is zo’n 213 vierkante meter groot en telt maar liefst vijf slaapkamers. Goed voor heel wat kinderen. Schoenen. Of hobby’s. Je vindt hier twee terrassen. Eentje aan de voorkant en een groter terras achteraan. 

In de buurt: heel wat groen. En een speeltuin voor de deur. Om de hoek ligt een grote Carrefour. Handig als je last-minute een ingrediënt mist om dat ene gerecht van Ottolenghi te maken. Ah en ook tof: Frituur De Kaai ligt op tien minuten wandelen. Andere lokale hotspots die je zeker moet uittesten:  Chef’s Table, een hip restaurant met zicht op de Schelde en Taverne De Klok. 

Bel ons op voor een afspraak. Makelaar Jonas leidt je graag rond. We raden aan wandelschoenen aan te trekken. Want het appartement is écht groot. 

Kenmerken

Bebouwing

Verdieping
2
Bouwjaar
1992
Elektriciteitscertificaat
Ja, Conform
Lift
Neen
Asbest - attest
Niet-destructieve asbestinventaris

Indeling

Verdieping 2

Badkamer
2x Slaapkamer
Terras
Woonkamer
Keuken
Toilet

Verdieping 3

3x Slaapkamer
Badkamer
Toilet
Terras

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Niet ingegeven
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven
Renovatieplicht
Neen