Huis verkocht
Leuke woning te koop in de jonge wijk Regatta op wandelafstand van het Galgenweel, Regatta beach, openbaar vervoer, supermarkten, speelpleintjes, etc. Bovendien zit je op 10 minuutjes fietsen van alle winkels, cafeetjes en restaurants in Antwerpen-Centrum.
Via de ruime inkomhal komt in de grote open living met volledig uitgeruste open keuken, zithoek en hoge ramen naar de zuid-gerichte tuin. Verder is er op het gelijkvloers nog een ruime berging en een gastentoilet.
Op de eerste verdieping vindt u de 3 slaapkamers en de badkamer met ligbad, dubbele lavabo en nachttoilet. Tot slot is er nog een ruime zolder zodat er meer dan voldoende bergruimte aanwezig is.
De woning is slechts 6 jaar oud en voldoet dus aan de strengste energienormen maar de verkoop geschiedt onder 6% registratie indien u hiervoor in aanmerking komt. Eventueel kan er een afgesloten autostaanplaats bijkomend worden aangekocht voor 25.000 euro, deze is op 100mt wandelen van de woning.
Meer info? Bel Michiel op 0474/79.69.43.
Kenmerken
Bebouwing
| Algemene staat |
Nieuwe staat
|
| Elektriciteitscertificaat |
Ja, Conform
|
| Lift |
Neen
|
Indeling
Gelijkvloers
| Keuken |
|
| Slaapkamer |
|
| Slaapkamer |
|
| Terras |
|
| Woonkamer |
|
| Slaapkamer |
|
| Badkamer |
|
| 2x Toilet |
|
| Zolder |
|
Ruimtelijke ordening
| Stedenbouwkundige bestemming |
Niet ingegeven
|
| Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding |
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
|
| Bouwvergunning |
Niet ingegeven
|
| Verkavelingsvergunning |
Niet ingegeven
|
| Voorkooprecht |
Niet ingegeven
|
| Beschermd erfgoed |
Niet ingegeven
|
| Renovatieplicht |
Niet ingegeven
|