Net buiten het centrum van Burcht, ligt in een heerlijk rustige, doodlopende straat een buitenkansje van een bel-etage te wachten. De ideale gezinswoning met tuin, garage en volop natuur op wandelafstand. En je mag ze écht naar je hand zetten.
Ideaal dus voor wie niet alleen een eigen huis wil hebben, maar ook z’n eigen thuis wil creëren. De prijs laat ruimte voor renovatie, de buurt zelf heeft niks dan potentieel. Verrassen dicht bij de E17 en de oprit. En toch geen last van het verkeer. Verrassend dicht bij Antwerpen. En toch geen last van de Antwerpenaren. Perfect.
Dat het een totaalrenovatieproject is, zie je meteen aan de foto’s. Dat deze bel-etage een uitzonderlijk goede ruimte indeling heeft valt pas op als je binnenstapt.
Het gelijkvloers is functioneel, zoals het een bel-etage betaamt. We vinden hier een garage en een handige wasplaats met aansluitingen. En natuurlijk achteraan een pracht van een zuidwest-gerichte tuin.
Op de eerste verdieping dan de heerlijk lichte, L-vormige woonkamer, een apart toilet en de keuken. Die haard zouden wij laten staan, die is bijna weer hip.
Nog een verdieping hoger ontdek je dan de badkamer en maar liefst drie slaapkamers.
Een pracht van een huis dus. Een woning die duidelijk al die jaren goed verzorgd is geweest, maar toe is aan een tweede leven. Je gaat het daar vast geweldig vinden.